شما اینجا هستید:خانه » خدمات مجالس » تصویربرداری » ساخت کلیپ یادبود مراسم ترحیم

ساخت کلیپ یادبود مراسم ترحیم

خاطرات را با هم به یاد آوریم

ورق زدن آلبوم خاطرات برای لحظاتی آدم را به گذشته می برد، به روزهایی که چه خوب و چه بد، چه به شیرینی و چه به تلخی سپری شده اند و حالا نگاه انداختن به آن برای کسانی که قرابتی با آن دارند همچون نگاه کردن به صفحه ی سفید و نقره ای سینما است که به جای دیدن فیلم دیگران فیلم زندگی خود را نگاه می کند. از تلخی های زندگی هر فرد از دست دادن عزیزانی است که در طول زندگی از دست داده اند و یاد آنهایی که چهره در نقاب خاک کشیده اند. نمایش و انتشار عکس های قدیمی و فیلم های عزیزان می تواند علاوه بر زنده کردن خاطرات مشترک  که با دیدن این عکس ها حاصل می شود، بهانه ای باشد برای یاد کردن از رفتگان و اسیران خاکی که دیگر در میان ما نیستند و حتی به واسطه ی گرد زمانی که بر رویشان پاشیده شده است شاید خدای نا کرده فراموش شده اند.

شما میتوانید در مراسم های ترحیم و یادبود خود که ممکن است در تالار پذیرایی ، منزل ، سر مزار  و  … برگزار میگردد تصاویر و فیلم هایی که برای شما خاطرانگیز و یادآور روزهای با  او بودن میباشد را جهت پخش به وسیله ویدیو پروجکشن که تصاویر را در پرده ۲*۲ متر پخش میکند در اختیار تیم فنی قرار دهید تا با ساخت کلیپی زیبا خاطرات با هم بودن را برای همه زنده کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت مستند ترحیم و کلیپ یادبود روی تصویر زیر کلیک کنید:

 

ساخت کلیپ از عکسها و فیلم های عزیزان از دست رفته و پخش به وسیله ویدیو پروجکشن در مراسم یادبود و ترحیم

نمونه ای از تصاویر پخش کلیپ و عکس در مراسم یادبود

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با تلفنهای زیر تماس بگیرید:

تقوی        ۰۹۱۲۶۱۷۰۳۵۴-۰۹۳۹۶۱۷۰۳۵۴ 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 158

ارسال یک دیدگاه

© 2012 Powered By irantarhim. تمامی حقوق وب سایت متعلق به ایران ترحیم میباشد و استفاده از مطالب بدون ذکر ایران ترحیم شرعا مجاز نمیباشد.

بازگشت به بالا