اجرای مراسم ترحیم عرفانی به همراه سازهای نی و دف
تصویربرداریخدمات ترحیم

پخش زنده مراسم ترحیم

با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی و امکانات صوت و تصویری با قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات بر بستر اینترنت از هر کجای دنیا فقط با دسترسی به اینترنت میسر شده است . پخش زنده مراسم ترحیم از جمله امکاناتی میباشد که مجموعه ایران ترحیم با توجه به نیاز شکل گرفته ، مهیا نموده است و شما میتوانید با بالاترین کیفیت این خدمت را دریافت نمایید .

پخش زنده مراسم ترحیم چیست

با توجه به مشکلات روزافزون جامعه مانند : مشکلات کاری ، محدود بودن زمان ، ترافیک شهری  ، دوری از خانواده و عدم توانایی شرکت در مراسم ترحیم ، پایین آوردن هزینه های حمل و نقل و غیره شما میتوانید با سفارش پخش زنده مراسم ترحیم این امکان را فراهم آوردید که عزیزانتان در هر نقطه از دنیا هستند با تنها یک کلیک مراسم یادبود را مشاهده کنند و در آن شرکت کنند.

پخش زنده برای مراسم های خاکسپاری ، سوم و هفتم ، چهلم و سالگرد از محل برکزاری مراسم که میتواند : بهشت زهرا یا سرمزار ، تالار پذیرایی ، هتل ، سالن اجتماعات و منزل میباشد. 

امکان ورود به مجلس ختم تنها با یک کلیک و بدون محدودیت تعداد نفرات میباشد . پس از ورود به صفحه پخش زنده میهمانان میتوانند همانند یک برنامه تلویزیونی مراسم ترحیم را مشاهده کنند و برای ابراز همدردی پیام متنی ، صوتی ، تصویری ارسال کنند .


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا