منوی دسته بندی
فروشگاه

تکنوازی نی مراسم ترحیم

تکنوازی نی مراسم ترحیم

دانلود تک نوازی نی برای مراسم ترحیم و یادبود

ساز نی یکی از سازهایی است که صدای آن بسیار غم انگیز میباشد و تکنوازی آن در مراسم های ختم از دیرباز مورد استفاده قرار میگرفته است.این ساز یک ساز کششی میباشد که معمولا به صورت تکنوازی اجرا میگردد و تبحر نوازنده میتواند آن را در کنار سازهای دیگر به اجرا بگذارد . مراسم ختم معمولا به شکل تکنوازی نی، مداحی با نی ، مداحی با نی و دف ، گروه موسیقی ترحیم به همراه نی و دف اجرا میگردد  و شما میتوانید از دانلود نی مراسم ختم استفاده کنید.

دعوت از نوازنده نی :

شما میتوانید برای مراسم خود از این فایل ها استفاده کنید و اگر مایل بودید نیز میتوانید اجرای زنده این ساز را برای مراسم ترحیم به صورت تکنوازی و یا به صورت گروه موسیقی ترحیم را داشته باشید . با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان شرکت بهره مند شوید.

دانلود نی برای مراسم ترحیم :

ایران ترحیم با گردآوری نمونه تک نوازی نی مراسم ترحیم به صورت فایل mp3 از بهترین نوازندگان تاریخ موسیقی کشور و همینطور اجراهای زنده مراسم ختم که توسط گروه موسیقی ترحیم هجران اجرا شده است ، تلاش میکند که نیاز مراسم خود را برطرف کنید .

تک نوازی نی

تک نوازی نی

تک نوازی نی

تک نوازی نی

نی ترحیم

تک نوازی نی

تک نوازی نی

مداحی با نیمداحی با نی

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

اجرای مراسم ترحیم عرفانی آوای هجران

اجرای مراسم ترحیم عرفانی آوای هجران به همراه سازهای عرفانی نی و دف ، تار توسط برترین نوازندگان و خوانندگان کشورانجام میگیرد . سابقه طولانی اجرای مراسم ترحیم به همراه تخصص و تعهد تضمین کیفیت مراسم شما میباشد . اجرای مراسم ترحیم و یادبود ، سالگرد ، چهلم ، سوم ، شام غریبان در منازل ، سالنهای اجتماعات ، تالارهای پذیرایی ، هتل ها در تهران و شهرستان انجام میگیرد.

مدیریت گروه : آقای تقوی 09126170354 – 09396170354ترحیم عرفانی[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

جهت دانلود و نمونه اجراهای مراسم ختم به صفحه زیر مراجعه کنید :

اجرای مراسم ترحیم با همراهی نی و دف

 

جهت رزرو اجرای مراسم ترحیم  با ما تماس بگیرید :

۰۹۳۹۶۱۷۰۳۵۴ – ۰۹۱۲۶۱۷۰۳۵۴

 

ایران ترحیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.