اجرای مراسم ترحیم عرفانی به همراه سازهای نی و دف
گروه های هنری

ترحیم عرفانی

اجرای مراسم ترحیم با نی و دف گروه موسیقی ترحیم آوای هجران

ترحیم عرفانی

اجرای مراسم ترحیم و یادبود توسط گروه موسیقی ترحیم عرفانی آوای هجران

ترحیم عرفانی آوای هجران
مرگ همیشه پیش از آنکه فکر کنیم اتفاق می افتد و بازماندگان با انبوهی از مشکلات روحی و مالی و … مواجه میشوند.پس از انجام تشریفات خاکسپاری و انجام مراسم خاکسپاری بازماندگان اقدام به برگزاری مراسم ترحیم به پاس احترام و یاد عزیز از دست رفته خود میکنند.نوع اجرای مراسم بر اساس سلیقه و نوع دیدگاه بازماندگان میباشد.
گروه موسیقی عرفانی آوای هجران با سابقه طولانی اجرای موسیقی زنده عرفانی و تلفیق موسیقی و عرفان به همراه سازهای عرفانی نی و دف و دیگر سازهای موسیقی اصیل ایرانی از جمله : تار سه تار سنتور عود و … اقدام به اجرای مراسم ترحیم و یادبود میکند.استفاده از اساتید به نام موسیقی ، نوازندگان و خوانندگان مطرح کشور به همراه مدیریت اجرای مراسم ترحیم تضمین کیفیت مراسم عزیزان میباشد که گروه موسیقی ترحیم آوای هجران با تجربه و تخصص بالا به همراه تعهد در این مسیر در کنار شما خواهد بود .
گروه موسیقی آوای هجران با سابقه طولانی به عنوان برترین گروه موسیقی ترحیم عرفانی فعالیت میکند و با توجه به سلایق متعدد جهت اجرای مراسم ترحیم ، گروه موسیقی ترحیم آوای هجران در جهت اجرای برنامه عرفانی گام برمیدارد.لذا با حفظ احترام به جایگاه رفیع پدیدآورندگان اثرهای ماندگار و ترانه های ماندگار موسیقی اصیل ایرانی ، نسبت به سلیقه شما در انتخاب چپدمان سازها ، بهترین و ماندگارترین آثار فاخر موسیقی اصیل ایران زمین را در مراسم ترحیم و یادبود اجرا مینماییم.

اجرای مراسم ترحیم عرفانی آوای هجران

اجرای مراسم ترحیم عرفانی آوای هجران به همراه سازهای عرفانی نی و دف ، تار توسط برترین نوازندگان و خوانندگان کشورانجام میگیرد . سابقه طولانی اجرای مراسم ترحیم به همراه تخصص و تعهد تضمین کیفیت مراسم شما میباشد . اجرای مراسم ترحیم و یادبود ، سالگرد ، چهلم ، سوم ، شام غریبان در منازل ، سالنهای اجتماعات ، تالارهای پذیرایی ، هتل ها در تهران و شهرستان انجام میگیرد.

مدیریت گروه : آقای تقوی 09126170354 – 09396170354ترحیم عرفانی


 
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت آوای هجران به آدرس زیر مراجعه کنید:
اجرای مراسم ترحیم عرفانی آوای هجران
و یا با همراه 09126170354 آقای تقوی ، مدیر گروه آوای هجران تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا