اجرای مراسم ترحیم عرفانی به همراه سازهای نی و دف
گروه های هنریویژه

اجرای مراسم ترحیم عرفانی آوای هجران

مراسم ترحیم با نی و دف ،تار

اجرای مراسم ترحیم عرفانی آوای هجران

اجرای مراسم ترحیم و یادبود عرفانی به همراه سازهای عرفانی نی و دف ، تار و … توسط برترین نوازندگان و خوانندگان مطرح کشور انجام میگیرد.

گروه موسیقی ترحیم عرفانی آوای هجران با سابقه ای طولانی و توانایی بالا با گردآوری برترین نوازندگان و اساتید به نام موسیقی به خصوص سازهای عرفانی نی و دف ،تار ، سه تار ، سنتور و خوانندگان موسیقی سنتی ایران زمین اجرای مراسم ترحیم و یادبود را عهده دار میشود.

با توجه به سلایق متعدد جهت اجرای مراسم ترحیم ، گروه موسیقی ترحیم آوای هجران در جهت اجرای برنامه عرفانی گام برمیدارد.لذا با حفظ احترام به جایگاه رفیع پدیدآورندگان اثرهای ماندگار و ترانه های ماندگار موسیقی اصیل ایرانی ، نسبت به سلیقه شما در انتخاب چپدمان سازها ، بهترین و ماندگارترین آثار فاخر موسیقی اصیل ایران زمین را در  مراسم ترحیم و یادبود  اجرا مینماییم.

کلیپ اجرای مراسم ترحیم گروه آوای هجران

 

جهت دریافت نمونه اجرای مراسم ترحیم و اطلاعات بیشتر به وب سایت آوای هجران مراجعه کنید و یا با همراه ۰۹۱۲۶۱۷۰۳۵۴ آقای تقوی تماس بگیرید

اجرای مراسم ترحیم و یادبود توسط گروه موسیقی ترحیم آوای هجران برگرفته از فرهنگ و هنر اصیل ایران زمین میباشد لذا با اتصال موسیقی و عرفان و استفاده از اشعار عارفانه مولوی ، حافظ ، سعدی و دیگر شعرای به نام ایران در جهت بهترین اجرای مراسم ترحیم عرفانی گام برمیداریم.

جهت دریافت اطلاعات و دریافت نمونه اجرای مراسم ترحیم با همراه ۰۹۱۲۶۱۷۰۳۵۴ آقای تقوی و یا به به وب سایت آوای هجران مراجعه کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا